Kleinschalige dorpsschool

waar je mag zijn

wie je bent

Maak

kennis met

onze school

Onze medewerkers

Directeur                                      Intern begeleider en leerkracht 1-5          Groepsleerkracht 6-7-8             
Helma Schmidt-Krijnen                 Petra Jager                                                   Anneke Wolf

h.schmidt@stichtingproo.nl          p.jager@stichtingproo.nl                               a.wolf@stichtingproo.nl 

 

Groepsleerkracht 1-5                 Onderwijsassistente                                  Onderwijsassistente

Renate van Bussel                       Marina Boessen                                           Sanne Brummel

r.vanbussel@stichtingproo.nl       m.boessen@stichtingproo.nl                        s.brummel@stichtingproo.nl 

                                     

Administratief medewerker       Onderwijsassistent (ICT)

Bea ter Horst                                Halil Dogan                          

b.terhorst@stichtingproo.nl          h.dogan@stichtingproo.nl

School video

Sociale media

Volg ons voor het laatste nieuws ook op Facebook.